"Saulstari", Mores pagasts, Siguldas novads, LV-2170
Ofiss : Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
+371 26539222; +371 26496699

Biedrības BLSDAA briežu gaļas ražošanas nozares attīstības un koordinēšanas direktors Romāns Girsa veic biedru briežaudzēšans produktu realizēšanas koordinēšanu. Tel. 29133313

Apmācības briežaudzētājiem RUDENS 2018 turpinās!

BLSDAA organizē praktiskas apmācības briežu ganāmpulku pārraugiem.

04.-05. septembrī – veiksmīgi tika aizvadītas teorētiskās un praktiskās apmācības darbam ar dzīvniekiem – dzīvnieki tika gan imobilizēti uz lauka, gan “dzīti” uz ķertuvi, kur mehāniskā fiksācijas iekārtā bullim atrodoties, tam tika nogriezti ragi un ievadītas zāles.

14.septembrī – notiks otrā kārta ar buļļu ragu zāģēšanas praktiskiem demonstrējumiem, šoreiz darbojoties ķertuvē bez tieša kontakta, manipulējot ar dzīvniekiem no augšas. Apmācības notiks Safarī parkā Zemitāni, “Zemitāni”, Iršu pagasts, Kokneses novads.

Novembra sākumā – darbs ar dzīvniekiem (šķirošana, apstrāde, dzīšana pa koridoriem, krotālija ievietošana utml.)

Apmācības briežaudzētājiem RUDENS 2018!

BLSDAA organizē praktiskas apmācības briežu ganāmpulku pārraugiem.

04.-05. septembrī – briežu ragu griešana ar imobilizācijas metodi un ar dzīvnieka fiksēšanu iekārtā.

Novembra sākumā – darbs ar dzīvniekiem (šķirošana, apstrāde, dzīšana pa koridoriem, krotālija ievietošana utml.)

Kuram Lielākie ragi!? - RAGU VĒRTĒŠANA 2O17

X Starptautiskais briežu ragu vērtēšanas pasākums “Staltbriežu un dambriežu buļļu ciltsvērtības un ģenētiskās kvalitātes noteikšana” 2017.gadā norisināsies no 24. līdz 28.jūlijam (“Saulstari”, Mores pagasts, Siguldas novads).

Pirmā briežaudzētāju konference Krievijā!

No 01. līdz 04.martam norisinājās pirmais praktiskais seminārs- konference Krievijā, apmācību centrā “Golicino”. Asociāciju šajā konferencē pārstāvēja un ar zināšanām un pieredzi dalījās valdes priekšsēdētājs Dr.Dainis Paeglītis un valdes loceklis Māris Parfianovičs.

Jauna biroja adrese

Asociācijai no aprīļa ir jaunas, plašākas telpas, kuras atrodas tajā pašā Zemkopības Ministrijas ēkā – 910.-911. kabinetā!