Sasniegumi briežu ciltsdarbā 2020

Šogad, 2020.gadā jau trīspadsmito gadu organizēts starptautisks briežkopībai veltīts pasākums, kas norisinājās no 20. līdz 24. jūlijam Siguldas novada Morē.

Tā laikā tika veikta vaislas briežu novērtēšana uz lauka, kā arī vērtēti un apbalvoti gan Latvijas, gan ārvalstu staltbriežu un dambriežu vaislas buļļi pēc to ragu kvalitātes. Šogad paverot jaunas iespējas nākotnē pasākumu rīkot arvien plašākā mērogā, vaislas brieži tika vērtēti gan klātienē, gan neklātienē.

Ar rezultātiem starptautiskajā konkurencē var iepazīties šeit: International results 2020

Noslēdzies pasākums "Staltbriežu un dambriežu buļļu snieguma un ģenētiskās kvalitātes noteikšana" 2019 !

Noslēdzies starptautisks briežkopībai veltītais pasākums, kas norisinājās no 5. līdz 9. augustam Morē (Siguldas novads). Jau 12. gadu pēc kārtas biedrība “Bioloģisko lauksaimnieku un savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācija” (BLSDAA) Latvijā rīko starptautisku pasākumu, kura laikā tiek veikta vaislas dzīvnieku novērtēšana uz lauka, kā arī vērtēti un apbalvoti gan Latvijas, gan ārvalstu staltbriežu un dambriežu vaislas buļļi pēc to ragu kvalitātes. Rezultati 2019 Results

Pasākuma "Staltbriežu un dambriežu buļļu ģenētiskās kvalitātes noteikšana" rezultāti 2018 !

Konference un ragu vērtēšana 2018 !

Starptautiska zinātniski praktiskā konference “Teorētiskie un praktiskie aspekti veiksmīgai briežkopībai” notiks 25. un 26.jūlijā.

XI Starptautiskais briežu ragu vērtēšanas pasākums “Staltbriežu un dambriežu buļļu ģenētiskās kvalitātes noteikšana” 2018.gadā norisināsies no 23. līdz 27.jūlijam (“Saulstari”, Mores pagasts, Siguldas novads).

Ragu vērtēšana 2017 !

X Starptautiskais briežu ragu vērtēšanas pasākums “Staltbriežu un dambriežu buļļu ciltsvērtības un ģenētiskās kvalitātes noteikšana” 2017.gadā norisināsies no 24. līdz 28.jūlijam (“Saulstari”, Mores pagasts, Siguldas novads).